MŮJ SRÍ LANSKÝ PŘÍBĚH - ubytování & práce

7. července 2018
Něco málo o tom, co tady přesně dělám, kde bydlím a proč bydlím zadarmo.
UBYTOVÁNÍ
Po celou dobu jsem ubytovaná na jednom místě a to v hostelu s názvem Mellow Hostel. Je to taková spíše několika pokojová fancy vila určená nejen pro surfaře, hostel má přes cestu totiž jeden z nejlepších spotů na surfování. Pro představu... ubytko je dostatečně velké na to, aby se sem jeden malý zájezd nacpal. “Máme” několik sdílených pokojů, ve kterých jsou 3 dvoupatrové postele a pak pokoje soukromé. Všechno je tady super čisté a lidé kolem neskutečně milí! Dalším velkým plusem, který musím zmínit je náš hlídač, přes den sedí u brány a přes noc hlídá vilu, je to super pocit bezpečí, i když se tady v okolí prý x let nic nestalo. 

Nejenže to tady máme fakt krásný, ale je tady také naprostý klid na práci, internet je tady nejrychlejší snad z celé Srí Lanky, a i když je voda na ostrově fakt špatná, bylo mi řečeno, že ta naše je jedna z nejlepších. Takže asi chápete přístup majitelů k celému zařízení. Jediné, co bych vytkla je vzduch v pokojích, je tady neskutečné dusno, přes noc se musí pokoje zavírat kvůli opicím, hadům a škorpionům (jsou fakt nechutný!!!), jenže není žádná jiná možnost dostat vzduch do pokoje než skrz dveře. Je to komplikované a zároveň lehce v p*deli, ale whatever! Přesně tak, jak to vypadá z fotek, takové to tady je —> prostě fancy, žádnej srí lanskej pajzl. 


LOKACE
Mellow Hostel se nachází v oblasti zvané Ahangama - Kabalana, kousek od městěčka Ahangama, je to jednu zastávku autobusem. Pokud znáte Janni Delér & Jona Olssona a sledovali jste jejich vlogy ze Srí Lanky, byli ubytovaní v Lapoint Vile, která je asi 5 m vedle nás (pro představu). Jak už jsem zmiňovala, je tady fakt klídeček, takový konec světa, což docela preferuji, člověk vejde do města a po hodině je rád, že je pryč. Většinu času trávím(e) ve Weligamě, kde to žije mnohem více a hlavně je zde plno obchodů a míst na jídlo. 

PRÁCE
Nejsem tady jen na dovče (surf, yoga, cestování), ale také jako dobrovolník, viz TENTO článek. Za to, že v tomhle hnízdečku bydlím úplně zadarmo po celou dobu, pracuju jako jejich social media člověk :D. Fotím, natáčím, vymýšlím contetn na sociální sítě a celkově jsem takový člověk alá rádce. Nejlepší na tom všem je, že mě to neskutečně baví! <3 Až má práce bude ready, tak vám všechno nasdílim. 
Hlavní info jsem vám sepsala a teď jsou na řadě moje postřehy, myšlenky, příběhy a ták!
- pusu xxx VP
UložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložitUložit
UložitUložit
UložitUložit
UložitUložitUložitUložit
UložitUložitUložitUložit
UložitUložit

Okomentovat