JÁ feat ROK 2018

Poslední dva roky mám v jedné věci naprosto jasno! Žádná předsevzetí. Opravdu žádná. Je to už nějaký ten rok, co se znám, možná až moc dobře, konekrétně hmmm 18 let. Za ty roky jsem na sobě vypozorovala, co funguje a má vliv a naopak. Předsevzetí je jedno z mnoha, u čeho rozhodně pevnou vůli nehlededám, tím už jsem si prošla, zato vím hned o několika "fíglech", u kterých málokdy dopadnu jako s předsevzetím. Ale to třeba jindy! 
Od mala si píšu, lepím a kreslím deníky. Je to taková moje radost, protože není nic lepšího než si všechny buclaté sešity zpětně procházet. Všechny deníky mají jednu společnou věc... a to poslední stranu, na kterou si píšu přání, která mě napadnou. I na letošní rok už jich pár mám a to je přesně ten důvod, proč jsem tento článek sepsala! Abych posharovala a zjistila, kdo má jaká přání. A když už jsme u toho předsevzetí, možná si přece jen jedno dám... Splnit si některá přání ze seznamu. 
A co vy? Dáváte si předsevzetí? Jaká jsou vaše přání na letošní rok?

- proletět se balonem 
- zažít pořádný roadtrip 
- strávit víkend s nejkou v jakémkoliv evropském městě
- konečně se naučit surfovat ( tohle přání mám na seznamu, tak od 1. třídy :D )
- stihnout alespoň 1 svatbu (=fotit)
- fotit a být focena (tady si všimněte toho, co následuje za spojkou "a"!!!)
UložitUložit
Follow my blog with Bloglovin

1 komentář:

  1. Předsevzetí jsem si už dlouho nedávala, ale tento rok to přišlo nějak samo:D Mám pár bodů, co bych chtěla dodržet, tak uvidíme jak to dopadne...A máš naprosto dokonalý polštářky 💙

    OdpovědětVymazat